JEDINEČNÉ STOLY OKAMŽITE K ODBERU

Tento originálny "hand made" stolík je vyrobený z masívneho dreva. Vďaka nádhernej štruktúre orechového dreva na vrchu stolíka si môžete byť istí, že rovnaký už nenájdete. Zdobený je úchytkami, ktoré sú viac ako 100 rokov staré. Rozmery: 110x45x70 cm. Stolík môžete zakúpiť u nás len za 289€.

Limitovaná edícia

Ďalší originálny kúsok našej výroby. Použitím rôznych drevín sme dosiahli jedinečný vzhľad stola. Rozmer: 190x94,5x77,5 cm. Môže byť Váš len za 548€.Limitovaná edícia


3D NÁVRHY INTERIÉROV

Staviate, prerábate alebo kupujete dom či byt a neviete si rady pri jeho zariaďovaní? My Vám s tým radi pomôžeme. Pripravíme Vám 3D návrh celého interiéru alebo jeho časti.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti navrhovania, zariaďovania a výroby nábytku sú zárukou Vašej spokojnosti. Spracujeme pre Vás vizualizáciu kuchyne, obývačky, vstavanej skrine, prípadne celého interiéru.

Nezabudnite - ideálne je mať vypracovaný projekt interiéru pred samotným začatím rekonštrukcie či stavby. Vyhnete sa tak problémom, ktoré by sa mohli vyskytnúť pre nevhodne umiestnené rozvody vody, plynu, či elektriky. Komunikácia s murárom, elektrikárom alebo obkladačom bude pre Vás jednoduchšia, keď budete mať v rukách 3D návrhu Vašej predstavy o novom bývaní.

Ušetrite si čas a starosti a obráťte sa na nás. Navrhneme Vám interiér šitý na mieru Vašej jedinečnej osobnosti, v ktorom zažijete skutočný pocit domova.PREČÍTAJTE SI AKO PRVÍ, ČO JE NOVÉ